Superwizja pracy socjalnej dla praktyków już jest!

Niezmiernie miło mi poinformować, iż Superwizja pracy socjalnej dla praktyków jest już do Państwa dyspozycji!! Jest to pierwsza na polskim rynku wydawniczym książka ułatwiająca kształcenie specjalistów pracy socjalnej zamierzających podjąć pracę w roli superwizora pracy socjalnej.

Superwizja pracy socjalnej dla praktyków to książka godna polecenia m.in. dla superwizorów, metodyków i specjalistów pracy socjalnej oraz kadry zarządzającej jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej. Przedstawia aktualną problematykę i przegląd zagadnień z zakresu superwizji w przystępnej formie. Publikację można traktować jako kompendium wiedzy na temat wdrażania superwizji w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej oraz uzupełnienie wielu standardowych skryptów.

dr Iwona Wieczorek. Dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego.

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego rozpoczęło sprzedaż podręcznika na swojej stronie internetowej. Aby przejść na stronę Wydawnictwa wystarczy kliknąć na okładkę książki. Jeśli są Państwo zainteresowani treścią klikając tutaj pobierzecie spis treści podręcznika.  Serdecznie zapraszam do lektury!!

Superwizja pracy socjalnej dla praktyków